

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 7 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | m8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 8mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Metal |
| Width | 20mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 150Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Depth | 32mm |
| Switching Frequency | 150 Hz |
| Series | IQ20 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2E-S05S12-CJ-B1 0.3M
XS130B3PCM12
E2E-X10MY2-US
E2E-X6MD28-T 2M
IME12-08NPOZW5K
SIEN-M8NB-PS-S-L
E2E-X2B28-M5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00