

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 20 mm |
| Body Style | Rectangular |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 40mm |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 40mm |
| Housing Material | PA66 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 150Hz |
| Shielding | Shielded |
| Depth | 118mm |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IQ40 |
| Switching Frequency | 150 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
BUS M30M1-PPX-07/35-S92K
872C-D2NP8-E2
IME08-04NNOZW2S
IMR18-15NPSTC0S
XS618B2PAL01M12
E2E-X4MB1TL8-M1
IMB18-08BDSVC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00