

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Vibrating Level Switch |
| Mounting Type | Vertical/Horizontal G1 1/2 Thread |
| Switch Output | DPDT Relay |
| Body Material | Aluminium, Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum DC Voltage | 72V |
| Maximum AC Voltage | 253V |
| Maximum Current | <3A AC/<1A DC |
| Maximum Pressure | 25bar |
| Series | LBV310 |
| Standards Met | CE Certified |
| Current Rating | 3A AC/<1A DC A |
FTM20-AA22A
FTL31-AA4M2AAWSJ
LFP0500-A4NMB
FTM21-4G225A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00