

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Vibrating Level Switch |
| Mounting Type | Vertical/Horizontal G1 1/2 Thread |
| Body Material | Plastic, Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum DC Voltage | 55V |
| Maximum Current | 300 mA |
| Maximum Pressure | 25bar |
| Series | LBV310 |
| Standards Met | CE Certified |
| Current Rating | 300 mA |
CD34CNFLFPCP2
FTW32-A1D3DA0A
FTM20-AA45A
FTW31-D1A2CA8A
FTL31-AA4U3AAWBJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00