

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Vibrating Level Switch |
| Mounting Type | G1 Thread, Vertical/Horizontal |
| Body Material | Plastic, Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum DC Voltage | 55V |
| Maximum Current | 300 mA |
| Maximum Pressure | 25bar |
| Series | LBV311 |
| Standards Met | CE Certified |
| Current Rating | 300 mA |
FTL31-CA4M3AAWBJ
PIEZOST0-2mh20-10M
FTL31-AA4M3AAWDJ
CD34CNFLFNOP2
FTC262-AA32D1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00