

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Capacitive Level Switch |
| Switch Output | NPN, PNP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum DC Voltage | 12 - 35V |
| Thread Size | M12 |
| Maximum Pressure | 25bar |
| Series | LFC |
| Standards Met | CE |
PIEZOST0-2mh20-10M
FMU30-AAHEAAGGF
LBFS-01421.0
CP - 222 239
7MF1572-1KA10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00