

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Pressure |
| Mounting Type | Cable |
| Body Material | Stainless Steel |
| Cable Length | 10m |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 25 mA |
| Maximum Pressure | 0.4bar |
| Measurement Range | 4m |
| Series | LFH |
| Current Rating | 25 mA |
| Standards Met | CE Certified |
BAF147B002-00A0
FTE20-AA13AF41
7ML5501-0EA70
FTL31-AA4U2BAWCJ
FTM20-4A25A
FMR51-BBACCABDA5CHJ
FTW325-C2B1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00