

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Pressure |
| Mounting Type | Cable |
| Body Material | Stainless Steel |
| Cable Length | 10m |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 25 mA |
| Maximum Pressure | 0.6bar |
| Measurement Range | 6m |
| Series | LFH |
| Standards Met | CE Certified |
| Current Rating | 25 mA |
FTC262-AA44D1
FMX11-CA11GS10
7ML5745-1AA01-1BA0
FTW23-AA4MX2J
FTL31-AA4M2AAWSJ
FMX11-CA11DS06
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00