

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | TDR Level Sensor |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Plastic PBT |
| Cable Length | 500mm |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Thread Size | G3/4 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Process Connection | G3/4 |
| Series | LFP0500 |
| Interface | IO-Link |
| Standards Met | CE, cULus |
CP - 222 239
CD34CNFLFPOT5
FTW325-A2B1A
FMX21-AA111FGB10A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00