

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | TDR Level Sensor |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Switch Output | NPN, PNP |
| Body Material | Steel 303 |
| Cable Length | 900mm |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 100 mA |
| Process Connection | M12 |
| Maximum Pressure | 16bar |
| Series | LFP |
| Interface | IO-Link |
| Current Rating | 100 mA |
2535MS25NNGVA0000ND
7MF1572-1FA10
FTI26-AA7MWDJ
FTI26-AA7NWDJ
OLS210D324-003
FTC260-3A4D1
7ML1115-3CA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00