

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 525 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Terminal Type | M6 |
| Response Time | 8 ms |
| Light Source | Visible Red |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Length | 30.02m |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
LL3-DH01
E32-ET16WR-2 2M
E3NX-FA41 2M
WLL80P-22TGY1DMZZZZ1Z1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00