

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 1000 mm |
| Terminal Type | M6 |
| Response Time | 8 ms |
| Light Source | Visible Red |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Length | 2.015m |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
E3NX-CA51 2M
LL3-DB01-3
E3NC-SH250H 2M
WLL260-F440
E3NX-FA54TW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00