

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 360 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Response Time | 8 ms |
| Electrical Connection | M4 |
| Length | 2.015m |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
GLL170-P334S08
E3NX-FA41 2M
LL3-DM02-3
E3NX-CA41 2M
GLL170T-B333
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00