

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 280 mm, 300 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Response Time | 8 ms |
| Electrical Connection | M3 |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Length | 530mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
E32-D21L 2M
E3NX-FA11 2M
E32-ET15YR-1 2M
WLL180T-M634
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00