

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 590 mm, 1050 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Response Time | 8 ms |
| Housing Material | Copper Zinc Alloy |
| Length | 2.02m |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Minimum Operating Temperature | +70°C |
LL3-TA01
E32-TC200A 2M
WLL80P-1GU2Y1DEZZZZ1Z1
GLL170-P334S06
LL3-DB01-10
E32-ET16WR-2 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00