

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 400 mm |
| Fibre Optic Type | Glass |
| Response Time | 8 ms |
| Housing Material | Chrome Plated Metal Coil |
| Length | 150mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
LMR18-23-05-K2
E32-L25L 2M
LL3-DK063000
GLL170-P334S08
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00