

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 1600 mm |
| Fibre Optic Type | Glass |
| Response Time | 8 ms |
| Electrical Connection | M4 |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Length | 5.03m |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Maximum Operating Temperature | +350°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
WLL80P-1GU2Y1DEZZZZ1Z1
E32-L25L 2M
E32-CC200R
LL3-TV05
WLL180T-P432
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00