

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 3300 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Response Time | 8 ms |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Length | 2.022m |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
GP2Y1010AU0F
E3NXFA41AN2MOMS
LL3-TV05
E3NX-FA21 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00