

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 3600 mm, 4000 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Response Time | 8 ms |
| Housing Material | Copper Zinc Alloy |
| Length | 2.015m |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
GLL170T-B333
E3X-NA41-1 2M
LL3-TB01-10
E32-DC500
E3NX-FA51 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00