

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 2730 mm, 3600 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Response Time | 8 ms |
| Housing Material | Polycarbonate |
| Length | 2.012m |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
WLL180T-P434
LL3-DK063000
WLL260-S240
E32-TC500 5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00