

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 2640 mm, 3000 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Response Time | 8 ms |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Length | 2.03m |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
FCE 200C1Y00
WLL180T-P434
WLL80P-1GU2Y1DEZZZZ1Z1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00