

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 800 mm, 1070 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Response Time | 8 ms |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Length | 2.025m |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
KLE-C01-2,2-2,0-K102
WLL80P-1IUIY1DZZZZZ1Z1
E3X-NA51 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00