

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | deTem4 Core |
| Beam Resolution | 400mm |
| Component Type | Sender |
| Safety Type | 4 |
| PL EN ISO 13849-1 | PL e |
| Number of Beams | 3 |
| Maximum Scanning Distance | 17m |
| Maximum Response Time | 20000 μs |
| Supply Voltage | 19.2 - 28.8 V dc |
| Length | 972mm |
| Terminal Type | 5-Pin M12 Connector |
| Dimensions | 31 x 34 mm |
| Application | Body, Normal Industrial Environment |
F3SG-2RE0590P30
M40E-034003RB0
M40S-043000AR0
2TLA022306R1000 Orion3-4-M1C-050
C4MT-01814ABB03BE0
F3SG-2RE0560P14
C2C-SA03030A10000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00