

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Shape | Cylindrical |
| Output Type | NAMUR |
| Terminal Type | Cable |
| Maximum DC Voltage | 8.2V dc |
| Switching Frequency | 5000Hz |
| Length | 50mm |
| Dimensions | 50 x 18mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Width | 18mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
MM12-60APS-ZUK
EX-BN 20-02Z-3G/D
MM08-60APO-ZUA
PTI40003
PAA11210
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00