

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 5 - 30 V ac/dc |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 26.3mm |
| Overall Width | 2.9mm |
| Overall Depth | 4.7mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Mounting Type | Drop In |
| Switching Frequency | 1 kHz |
MTS360G2-2AA-C0002-ERA360-05K
BMF 214K-PS-C-2A-SA2-S49-00,3
DUS60E-TFKFAACA
DBS60E-BHCQD1024
PK-M-0300 0000X000X00
RS0-550-152
SFM60-HRKT0K02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00