

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Overall Height | 32.2mm |
| Overall Width | 5.7mm |
| Overall Depth | 5.8mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Switching Frequency | 1 kHz |
BTL7-E501-M0100-P-S32
PC-67-0100 0000X000X00
PC-M-0500 0000X000X00
DBS60E-S4AC02500
DBS36E-S3EK00200
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00