

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Distance |
| Detection Range | 65 - 105 mm |
| Output Type | NPN, PNP |
| Electrical Connection | Male connector |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Terminal Type | M12 8 Pin Connector |
| Light Source | Laser Light, Red Light |
| IP Rating | IP67 |
| Response Time | 1 ms |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Housing Material | PBT, Plastic |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Series | OD2 |
| Standards Met | CE, cULus, EAC |
| Thread Size | M12 |
E3FA-RP11-F2 2M
WTT280L-2P2531
E3RB-RP11 2M
WTB12-3P2441S59
WTB4FP-21A11120ZZZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00