

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | PFG08 |
| Output Signal Type | HTL, Push Pull |
| Stroke | 3000mm |
| Supply Voltage | 32 V |
| Resolution | 0.01 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Interface | Push-Pull |
| Overall Height | 148mm |
| Overall Width | 80mm |
| Overall Depth | 61mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Male Connector |
LMPC0000
DFS60B-TEPM10000
PFG08-E1CM0371
8.KIH40.5462.2048
SKM36S-HFA0-K02
EIL580P-TT12.5FF.01024.B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00