

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | PFG08 |
| Output Signal Type | HTL, TTL |
| Stroke | 3000mm |
| Supply Voltage | 32 V |
| Resolution | 0.0035 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Overall Height | 148mm |
| Overall Width | 80mm |
| Overall Depth | 61mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Male Connector |
RS0-532-314
AFM60B-S4AA008192
PY-1-C-050 0000X000X00
PC-M-0100 0000X000X00
DBS36E-S3EM00360
DBS60E-S4AC02500
PAC18R1-43D28F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00