

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 1NO/1NC |
| Lock Type | Magnet Lock |
| Actuator Included | Yes |
| Connection Type | Cable |
| Housing Material | Vistal |
| IP Rating | IP67 |
| Number of Head Directions | 5 |
| Dimensions | 25 x 88 x 13mm |
| Series | RE21 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 13mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Length | 88mm |
| Standards Met | CE |
| Depth | 25mm |
106825 LS-S11-120AFT-ZBZ/X
HS5L-VC44LM-G
AZ 17-02ZRK
i14-M0303 Lock
440K-A21006
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00