

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Pulses Per Revolution | 64ppr |
| Series | SEM90 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | Binary |
| Shaft Type | Through Hollow |
| Supply Voltage | 12 V |
| Shaft Diameter | 50mm |
| Steps Per Revolution | 4096Steps |
| IP Rating | IP40 |
| Interface | HIPERFACE |
| Overall Height | 106mm |
| Overall Width | 24mm |
| Overall Depth | 106mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +115°C |
| Connection Type | Male Connector |
40A100ABNH24K2
PZ-67-S-100 0000X000X00
05.2400.1122.0500
E6C3-AG5B 1024P/R 2M
842-7208
DFS60B-TDPC10000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00