

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | SES70 |
| Pulses Per Revolution | 32ppr |
| Maximum Revolutions | 8500rpm |
| Output Signal Type | Binary |
| Shaft Type | Through Hollow |
| Shaft Diameter | 25mm |
| Supply Voltage | 12 V |
| Steps Per Revolution | 1024Steps |
| IP Rating | IP40 |
| Interface | HIPERFACE |
| Overall Height | 79mm |
| Overall Width | 24mm |
| Overall Depth | 79mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +115°C |
| Connection Type | Male Connector |
AFM60B-S4AA008192
LT-M-0275-S 0000X000X00
EIL580-TT12.5BN.02048.A
EAL580-SC0.5WPT.13160.A
D8.D120.6311.A113.0000
DBS60E-THEL01024
DFS60B-TEEK01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00