

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | SFM60 |
| Shaft Type | Hollow shaft |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 7 - 12 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | HIPERFACE |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +115°C |
| Connection Type | M12 Connector |
ARS60-F4A00360
DBV50E-22EPA1000
DUV60E-D4KMHADA
DAXLAN-0400BA080000W01
36A06XXBASSC8
8.KIS40.1342.2048
ACM60B-S1KE13x06
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00