

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Safety Encoder |
| Series | SKM36S |
| Pulses Per Revolution | 128ppr |
| Maximum Revolutions | 4096rpm |
| Output Signal Type | Sin/Cos |
| Shaft Type | Knurled |
| Shaft Diameter | 8mm |
| Supply Voltage | 7 - 12 V dc |
| IP Rating | IP50 |
| Overall Height | 45mm |
| Interface | HIPERFACE |
| Overall Width | 45mm |
| Overall Depth | 40mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Spring Mounting Plate |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
| Current Rating | 60 mA |
| Connection Type | Male Connector |
AFM60A-BBNB018x12
EIL580P-BT12.5FF.01024.B
BHK 16.24K500-B6-5
PC-M-0225 0000X000X00
PY-2-C-025 0000X000X00
PC-M-0400 0000X000X00
RS0-550-169
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00