

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP20 |
| Dimensions | 45 x 114 x 99mm |
| Series | T4000 |
| Maximum Current | 1.2A |
| Depth | 99mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Standards Met | CE |
| Length | 114mm |
| Width | 45mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
440T-MRPSE11BA
440T-MSALE10BA
STR1-SASM10P8
M-BS (A102)
EX-AZ3350-12ZUEK-U270-3D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00