

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TMS88A |
| Supply Voltage | 17 - 35 V dc |
| Resolution | 0.01 ° |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Interface | Analog |
| Overall Height | 90mm |
| Overall Width | 66mm |
| Overall Depth | 36mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Connection Type | M12 Connector |
DFS60B-BEEM00004
PC-M-0225 0000X000X00
EIL580-SC10.5FN.01024.A
DBS60E-TGEPC1000
DFS60B-TEPC10000
DFS60B-BGEC10000
D8.3B1.0300.A113.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00