

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Power |
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Connection Type | Plug In |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Thermoplastic |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Series | TR110 |
| Dimensions | 42 x 190 x 40mm |
| Maximum Current | 150mA |
| Standards Met | CE |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Depth | 40mm |
| Width | 42mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Length | 190mm |
440T-MRPSE11BA
M-HD-11 (A101, B202)
440T-MSALE10AC
106875 LS-S02-ZB/X
440T-MSRUE110A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00