

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Power |
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Thermoplastic |
| IP Rating | IP65 |
| Series | TR110 |
| Dimensions | 190 x 56 x 40mm |
| Length | 190mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 56mm |
| Depth | 40mm |
| Maximum Current | 150mA |
| Standards Met | CE |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
AZ 16-12ZVK-ST
i14-M0303 Lock
HS5L-VC44LM-G
6050100001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00