

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuator Included | Yes |
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Connection Type | Cable |
| Housing Material | Valox |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Number of Head Directions | 5 |
| Series | TR4 |
| Dimensions | 67.1 x 19.8mm |
| Length | 67.1mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Standards Met | CE |
| Width | 19.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
F3S-TGR-KHL1
EX-AZ16-12ZVRK-M20-3D
6050100001
D4NL-1DFA-BS
i10-M0233 Lock
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00