

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 250 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | IO-Link |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Length | 58.2mm |
| Width | 18mm |
| Housing Material | Metal |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Switching Current | 100 mA |
| Series | UM18 |
| Standards Met | CE, EAC |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
Ni4-DS20-2AP6X2-H1141
XS1N12PC410
E2E-X2B1TL12-M1
Ni5-EM12-Y1X-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00