

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 150 mm |
| Digital Switching Output Type | IO-Link |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP20 |
| Length | 68.7mm |
| Width | 18mm |
| Housing Material | Metal |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Series | UM-18 |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Shielding | Partial |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS8C4A1MPN12
XS8C4A4PCG13
XS530B1NAM12
IME30-20NNSZW2S
IME12-04BNOZW2K
IME12-04BPSZC0KS21
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00