

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 350 mm |
| Digital Switching Output Type | IO-Link |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 9 - 30 V dc |
| Length | 84mm |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Metal |
| Width | 30mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | UM30 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 12Hz |
| Standards Met | CE, EAC |
| Switching Current | 100 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 12 Hz |
E2E-X4C212-M1
IME08-03BPSZC0S
IME18-20NPPZC0K
IMB30-15BNOVU2K
XS7F1A1DAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00