

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Ultrasonic Level Sensor with display |
| Mounting Type | G1 Thread |
| Switch Output | 0-10, 4 to 20 mA, PNP |
| Body Material | PBT, Stainless Steel 1.4571, TPU |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 6bar |
| Measurement Range | 1.3m |
| Series | UP56 |
| Standards Met | CE Certified |
LFP2000-A4NMB
OLS200D3LSH
FTE20-BI13AA41
LLG710D3L24-004-D
PIEZOST0-2mh20-10M
FTC262-AA44D1
FTW31-A1A5IA0A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00