

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 0 - 5 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M12 4 Pin Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Terminal Type | 4 Pin Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Maximum Current | 30 mA |
| Interface | IO-Link |
| Response Time | 300 μs |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Housing Material | Die Cast Zinc |
| Series | W12-3 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Standards Met | CE, cULus, ECOLAB |
XUB5ANANM12
GRTB18-P2417
WTB4S-3P2265V
PC50CND10RP
GSE20G-6IRC2170ZZZ
WTT4SLC-3B2232A00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00