

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 5 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | 4-Pin, Male Connector M8 |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4-Pin, Male Connector M8 |
| Light Source | Visible Red |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 0.5 ms |
| Series | WL9M4 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Housing Material | Plastic |
| Standards Met | CE, cULus |
OMT550-R200-IEP-IO-V1
XUYFANEP40015
WL100-2N3429
E3T-FT14 2M
WTB9M4-3N2411
XUB1APANM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00