

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Miniature |
| Detection Type | Background Blanking |
| Detection Range | 4 - 140 mm |
| Output Type | PNP |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable 2 Meter |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 30 mA |
| Response Time | 0.5 ms |
| Series | W100 |
| Minimum Operating Temperature | +25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Housing Material | Plastic |
| Standards Met | CE |
WTT12L-B2513
RL31-8-2500-IR/59/73c/136
GRSE18S-P2447
OMT100-R100-2EP-IO-V31
GTB6-P3431V
GRTB18S-P241Z
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00