

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | YF2A13 |
| Number of Cores | 3 |
| Cross Sectional Area | 0.25 mm² |
| Length | 3m |
| Sheath Colour | Black |
| Sheath Material | Polyurethane PUR |
| Connector 1 Gender | Female |
| Connector 1 Orientation | Straight |
| Connector 1 Number of Contacts | 3 |
| Connector 1 | M12 |
| Connector 2 Gender | Male |
| Connector 2 | M8 |
| Connector 2 Housing Gender | Male |
| Connector 2 Number of Contacts | 3 |
| Connector 2 Orientation | Straight |
| Coding | A |
| Mounting Type | Plug-In |
| Shielding | Unshielded |
| Shielded/Unshielded | Unshielded |
| Current Rating | 4 A |
| Voltage Rating | 2.5 kV |
| IP Rating | IP65, IP66K, IP67 |
| Fire Behaviour | Flame Retardant |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| American Wire Gauge | 24 |
| Connector 1 Housing Gender | Female |
| Outer Diameter | 4.1mm |
| Standards Met | IEC 60332-1, UL 1581 FT2 |
| Cable Shape | Round |
| Oil Resistant | Yes |
| Operating Temperature Range | -25 - 80 °C |
| Minimum Bend Radius | 41 mm |
934636052 RKMV 3-418/2 M
XZCPV1264L2
DOL-1212-G10MAS01
45786 RST 5-3-RKT 5-3-226/1,5 M
YI2A14-050UB3XLEAX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00