

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cross Sectional Area | 0.25 - 0.5 mm² |
| Connector 1 Gender | Female |
| Connector 1 Number of Contacts | 3 |
| Connector 1 | M12 |
| Connector 2 | Unterminated |
| Voltage Rating | 24 V |
| Current Rating | 4 A |
| IP Rating | IP67 |
| American Wire Gauge | 24 - 20 |
| Insulation Material | TPU |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Connector 1 Housing Gender | Female |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Cable Shape | Multicore |
7014-08061-2110500
PXPPVC08FIM03ACL010PVC
FX3-MPL100001
DOL-0803-G05MNI
T4171110005-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00