

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 2NC |
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Connection Type | Plug In |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Thermoplastic |
| IP Rating | IP67 |
| Number of Head Directions | 5 |
| Series | i12 |
| Dimensions | 36 x 90.5 x 29mm |
| Depth | 29mm |
| Standards Met | CE |
| Maximum Current | 2A |
| Width | 36mm |
| Length | 90.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
T40-E0121K
106825 LS-S11-120AFT-ZBZ/X
6050100001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00