

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Power |
| Normal State Configuration | 1NC |
| Maximum AC Voltage | 230V ac |
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Connection Type | Cable |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Thermoplastic |
| IP Rating | IP67 |
| Number of Head Directions | 4 |
| Series | i15 |
| Dimensions | 42 x 96 x 37.5mm |
| Maximum Current | 4A |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Standards Met | CE |
| Length | 96mm |
| Width | 42mm |
| Depth | 37.5mm |
EX-AZ 16-03ZVRK-3D
AZ 17-11ZRK
106780 LS-S02/F
HS5L-VA44M-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00